Kim jesteśmy?

Grono założycieli Klubu to osoby zajmujące się od wielu lat żeglarstwem regatowym, windsurfingiem, narciarstwem, aqua aerobikiem. Wśród nas oprócz trenerów żeglarstwa są również medaliści mistrzostw Polski oraz Europy w windsurfingu i Klasie Europa. Zajmujemy się również organizacją regat żeglarskich.

W oparciu o przystań wodną w Zborowie propagujemy na Jeziorze Niepruszewskim żeglarstwo regatowe oraz rekreacyjne, w tym windsurfing. Zborowo to doskonałe miejsce do uprawiania sportów wodnych i zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży w formie półkolonii.

Sylwetka Trenerki

Zajęcia grupy Optimist prowadzi Joanna Kiełczewska /na zdjęciu powyżej/, wieloletnia utytułowana zawodniczka tej klasy oraz brązowa medalistka juniorów Mistrzostw Polski w klasie Europa, studentka AWF Poznań, wieloletnia członkini i nagradzana reprezentantka Jacht Klubu Wielkopolski w Poznaniu, stypendystka Gminy Dopiewo. Joanna jest instruktorem sportu, instruktorem II stopnia żeglarstwa Polskiego Związku Żeglarskiego, posiada również uprawnienia sternika motorowodnego. Swoje pierwsze kroki w żeglarstwie stawiała w wieku 7 lat na desce windsurfingowej.